eastpak
eastpak Springer Black zwart
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Ga handsfree op pad met deze zwarte stoffen heuptas van Eastpak, perfect om je dagelijkse essentials stijlvol en praktisch mee te nemen. Dankzij het ruime hoofdvak en het handige ritsvak aan de achterkant berg je veilig je geld, betaalkaarten en andere kleine spullen op. De tas is gemaakt van stevig nylon met een duurzame afwerking en heeft een verstelbare heupriem voor extra draagcomfort. Compact van formaat, maar verrassend ruim.
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Hoogte | 16 cm |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 23 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Rits |
| Thema | Back to school, Gift guide |
| Productnummer | 264168 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!