eastpak
eastpak Study Buddy Black Denim
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
De ultieme studietas kreeg een upgrade tot een strakke Eastpak rugzak in de kleur Black Denim. Gemaakt van stevig nylon, met twee ruime hoofdvakken, een voorvak met organizer en een gewatteerd laptopvak voor toestellen tot 16 inch. Dankzij het gevoerde rugpaneel, de verstelbare schouderbanden en de handige flessenhouder neem je alles comfortabel mee, elke dag opnieuw.
| Inhoud | 33 liter |
|---|---|
| gewicht | 0,8 kg |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Hoogte | 44 cm |
| Breedte | 28 cm |
| Lengte | 29 cm |
| Thema | Back to school |
| Productnummer | 264159 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!