eastpak
eastpak Transit'r S
175
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Met deze weerbestendige Transit'r van Eastpak met duurzame topcoating reis je zorgeloos in alle omstandigheden. Deze trolley in de kleur Tarp Black combineert een strak design met extra bescherming en gebruiksgemak.Voor optimaal comfort is hij uitgerust met een telescopische trekstang, een handgreep bovenaan en dubbele draaghendels vooraan. Het soepele wielsysteem zorgt voor moeiteloos reizen, terwijl het formaat voldoet aan de handbagagenormen van de meeste grote luchtvaartmaatschappijen.
| Inhoud | 42 liter |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 51 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Handbagage | Ja |
| Lengte | 32 cm |
| Productnummer | 241699 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!