longchamp
longchamp Le Pliage Xtra XS Pistachio groen
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Klein van formaat, groots in stijl. Compact, maar verrassend ruim; perfect van dag tot avond.
Le Pliage Xtra in pistachekleur combineert speelse veelzijdigheid met zelfverzekerde elegantie.
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Leder |
| Hoogte | 14 cm |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 17 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Rits |
| Thema | Biotanica, Gift guide |
| Productnummer | 261034 |
Omschrijving
De geschiedenis van Longchamp begon in 1948 toen Jean Cassegrain, de vader van de huidige voorzitter, het merk oprichtte in Frankrijk. De naam Longchamp is geïnspireerd op een beroemde Parijse renbaan die naast een oude molen lag. Vandaag de dag wordt Longchamp geleid door de derde generatie Cassegrain en staat het merk onder andere gekend voor hun ‘Le Pliage’. Longchamp is exclusief verkrijgbaar in onze winkel.