sticky lemon
sticky lemon Medium Backpack Cloud Blue blauw
70
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
De perfecte middenmaat: niet te groot, niet te klein. Deze Medium Backpack van Sticky Lemon combineert functionaliteit met een doordacht design. Vooraan vind je een extra vak voor snelle toegang, terwijl de waterafstotende voering met handgetekend patroon zorgt voor een speelse touch.
Binnenin is alles netjes georganiseerd, met een elastische flessenhouder en een ruim achtervak met klittenbandsluiting. De verstelbare schouderriem zorgt voor optimaal draagcomfort, ook onderweg. Afgewerkt met een naamlabel voor een persoonlijke toets.
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Hoogte | 32 cm |
| Breedte | 13 cm |
| Handbagage | Ja |
| Lengte | 23 cm |
| Thema | Back to school, Gift guide |
| Productnummer | 267106 |
Omschrijving
Sticky Lemon is een vrolijk kidslabel uit Nederland, opgericht in 2016. Denk: gedurfde kleurcombinaties, speelse patronen en toffe illustraties. Sticky Lemon wil niets liever dan dat onze kinderen de kleurrijkste en zonnigste tijden beleven!