via mail bag
via mail bag Dea Posh cognac
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Handtas Dea Posh van Via Mail Bag in camel raffia jacquard met met de hand gevlochten hengsels voor een ambachtelijke uitstraling. De magneetsluiting zorgt voor een vlotte en veilige afsluiting, terwijl het binnenvakje praktisch opbergruimte biedt.
Draag de tas in de hand of over de schouder met de elegante, tubulaire schouderriem.
| Kleur | Cognac |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 24 cm |
| Breedte | 11 cm |
| Lengte | 30 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Magneet |
| Thema | Velora |
| Productnummer | 263157 |
Omschrijving
ViaMailBag is een merk dat is ontstaan uit een passie voor design en vakmanschap. Ze combineren fantasievol design en handwerktechnieken om innovatieve en tijdloze tassen te produceren. Het voortdurende onderzoek naar nieuwe materialen, het met de hand naaien en een eenvoudig ontwerp in combinatie met extra versieringen geven een buitengewone persoonlijkheid aan de ViaMailBag tassen.