via mail bag
via mail bag Terry Posh beige
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Terry Posh van Via Mail Bag in beige jacquard rafia met verfijnde lederen accenten. Voorzien van dubbele hengsels, draagbaar in de hand of over de schouder, en afgewerkt met een ritssluiting bovenaan. Vervaardigd in Italië.
| Kleur | Beige |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 27 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 26 cm |
| Extra Lange riem | Nee |
| Sluiting | Rits |
| Thema | Velora |
| Productnummer | 263165 |
Omschrijving
ViaMailBag is een merk dat is ontstaan uit een passie voor design en vakmanschap. Ze combineren fantasievol design en handwerktechnieken om innovatieve en tijdloze tassen te produceren. Het voortdurende onderzoek naar nieuwe materialen, het met de hand naaien en een eenvoudig ontwerp in combinatie met extra versieringen geven een buitengewone persoonlijkheid aan de ViaMailBag tassen.