eastpak
eastpak Trans4 S Black Denim
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Deze soepel rijdende handbagagekoffer in Black Denim is ideaal voor cabinereizen waarbij je maximaal wil inpakken zonder in te boeten op comfort. Het ruime compartiment met dubbele laag, ritssluiting en compressieriemen houdt al je spullen netjes en georganiseerd onderweg. De koffer is vervaardigd uit 100% nylon en meet 54 cm hoog, 35 cm breed en 23 cm diep. Dankzij de 360° draaiende wielen en het telescopische handvat geniet je van een vlotte en comfortabele reiservaring. Met de handgrepen bovenaan en aan de zijkant til je de koffer bovendien eenvoudig op een bagageband of in een opbergrek.
| Inhoud | 44 liter |
|---|---|
| gewicht | 2.8 kg |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Hoogte | 54 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Handbagage | Ja |
| Lengte | 35 cm |
| Productnummer | 246473 |
Omschrijving
Eastpak maakt rugzakken sinds 1952 en is vandaag de dag niet weer weg te denken op de speelplaats en in de klas. In de vorige eeuw produceerde Eastpak rugzakken voor het Amerikaanse leger. Kwaliteit was dus heel belangrijk en dit dragen ze nog steeds hoog in het vaandel. De rugzakken zijn verkrijgbaar in leuke, flashy kleuren met speelse motieven. Heb je liever een sobere rugzak? Ook daarin hebben we een ruime keuze!