nott
nott Nott V Crossbody Choco Brown
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Hoogte | 18 cm |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 15 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Drukknop |
| Productnummer | 269369 |
Omschrijving
NOTT ontstond uit een liefde voor design, rust en creativiteit. Elke tas wordt met de hand gehaakt in Amsterdam door een diverse groep vrouwen die met zorg, geduld en vakmanschap aan elk stuk werken. Kwaliteit, duurzame productie en een inclusieve werkomgeving staan centraal. Het resultaat zijn tijdloze tassen die steek voor steek worden gemaakt en jarenlang meegaan.