via mail bag
via mail bag Coral Posh cognac
- Spaar 8% klantenkorting met elke bestelling (m.u.v. cadeaubon)
- Uiterlijk binnen 4 werkdagen in huis
- Gratis levering in België vanaf 50 euro
- Meer dan 80 jaar klantervaring
Kenmerken
Coral Posh tas van Via Mail Bag in naturel raffia jacquard met een zomerse, verfijnde uitstraling. De gevlochten koordhendel en de franjes aan de zijkanten geven het model een speelse, maar elegante toets.
Binnenin zorgt een praktisch vakje voor extra gebruiksgemak. Draag de tas in de hand of crossbody dankzij de jacquard schouderriem met lederen details. Gemaakt in Italië.
| Kleur | Cognac |
|---|---|
| Materiaal | Leder |
| Hoogte | 26 cm |
| Breedte | 15 cm |
| Lengte | 27 cm |
| Extra Lange riem | Ja |
| Sluiting | Drukknop |
| Thema | Velora |
| Productnummer | 263153 |
Omschrijving
ViaMailBag is een merk dat is ontstaan uit een passie voor design en vakmanschap. Ze combineren fantasievol design en handwerktechnieken om innovatieve en tijdloze tassen te produceren. Het voortdurende onderzoek naar nieuwe materialen, het met de hand naaien en een eenvoudig ontwerp in combinatie met extra versieringen geven een buitengewone persoonlijkheid aan de ViaMailBag tassen.